Başkandan

Çok Kıymetli Çayırbağlı Kardeşlerim;

29 Mart 2009 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde sizlerin teveccühü ile Belediye Başkanlığı görevine seçildim.
    Biz bu göreve geldiğimizde, Mevki ve makamların gelip geçici olduğu bilinci ile işçisinden, memuruna tüm ekibimizle çalışmaya başladık. Kasabamıza yapılabileceklerin en iyisini, en doğrusunu yapmaya çalıştık. Her zaman katılımcı, kültürel, sosyal ve çevre dostu bir belediyecilik anlayışını ön planda tuttuk.  Altyapısıyla, sosyal faaliyetleriyle, temizliğiyle, yeşilliğiyle, Çevreye duyarlı İnsan odaklı çalışmalar yapacak; Hizmetlerimizin, çocuklarımızdan-gençlerimize, kadınlarımızdan-yaşlılarımıza varıncaya kadar, herkesi kapsayacak bir biçimde olması gayretinde olacağız.
    Büyük Hadis Hafızlarından İmam Taberani’nin rivayet ettiği “Allah, sizden birinizin yaptığı işi, ameli ve GÖREVİ, sağlam ve iyi yapmasından hoşnut olur” Hadis’ine mazhar olabilmek için görevimizi en iyi şekilde yapacağız. 
    İlk beş yılımızda, zoru başardık. Maddi sıkıntılarımızı bitirdik. Araç Parkımıza alınan yeni iş makinaları, araçlar, kanalizasyon hatları, yağmur suyu hatları, yeni açılan içme suyu kuyuları, kilitli beton parke yol çalışmaları, cadde ve sokak ağaçlandırmaları, cami ve okul bahçeleri düzenlemeleri, çöp konteynerleri, çocuk parkları, kasabamıza kazandırılan okul ve bilgi evleri, yapılan çeşitli sosyal etkinliklerle hızla değişen, gelişen, güzel bir belde inşa etmeye çalıştık. 
   Belediyecilikte hizmet belediyeciliğinden sosyal belediyeciliğe geçecek, Adalet, Doğruluk, Dürüstlük ve Çalışmak gibi temel ilkelerimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Allah’ın izni ile, Belediyemizin, mali durumunu ve yapılacak olan hizmetin çabukluğu ile zorunluluğunu da dikkate alarak, halkımızın müşterek nitelikteki hizmet ve ihtiyaçlarını giderecek, diğer görevlerimizi de en iyi bir şekilde yerine getireceğiz. 
Kasabamızın Modern bir kent olması ve insanlarımızın sağlıklı olarak kardeşane, refah, huzur ve mutluluk içerisinde yaşaması, için birlikte düşünüp, birlikte karar vereceğiz.

Bizim  Sloganımız,
HEP BİRLİKTE EL ELE,
DAHA İYİYE, DAHA GÜZELE
” olacak..
    Bu duygu ve düşüncelerle hepinize Saygı ve Selamlarımı Sunarım. Allah’a Emanet Olun.